Przejdź do treści strony

Ośrodek Wczasowy w Darłówku
Pogoda

-5o C

Długi Weekend Czerwcowy nad morzem

Długi weekend czerwcowy i Boże Ciało to przedsmak wakacji. Sprzyja to wypadom w weekend nad morze oraz dłuższym wyjazdom w atrakcyjne miejsca których w naszym regionie nie brakuje. Jeśli ktoś z różnych względów nie wyjechał nigdzie w trakcie majówki, tani weekend czerwcowy we dwoje lub z całą rodziną jest doskonałym pomysłem. Dodatkowym atutem wyjazdu w czerwcu są atrakcyjne ceny noclegów oraz brak tłoku w nadmorkich kurortach.

W ramach pobytu:

  • nocleg; 
  • 2 posiłki dziennie podawane w formie bufetu szwedzkiego; uczestnictwo w programie rekreacyjno-oświatowym: wieczorki taneczne, dyskoteki,

Za dodatkową opłatą:

  •  możliwość zorganizowania wycieczek krajoznawczych ( Darłowo i okolice );  możliwość korzystania z usług pawilonu odnowy biologicznej ( m.in. sauna, jackuzzi, zabiegi fizjoterapeutyczne), wypożyczalni rowerów i kijków do Nordic Walking – dla Naszych Gości przebywających na pobycie rabat 10% na wszystkie zabiegi proponowane przez Odnowę Biologiczną Informacje dodatkowe:

pobyt dzieci do lat 8 : zniżka 30%; 

Atrakcje Naszego regionu, czyli to co warto odwiedzić . . .

 

  • zabytki Darłowa ( Zamek Książąt Pomorskich, Kościół Mariacki, barokowy ratusz, Brama Wysoka z obwarowaniami miejskimi, Kaplica św. Jerzego,
  • Kaplica św. Gertrudy, Latarnia Morska, port, Pomnik Rybaka – fontanna );

 

 

76 - 150 Darłówko Zachodnie, Polska, Poland, ul J. Muchy 2  |  tel: 094 314 21 27   
fax: 094 314 3103

email: biuro@rozawiatrow.pl  |  http://www.rozawiatrow.pl

PKO BP SA O/Sławno nr: 60 1020 4681 0000 1702 0004 2267